Uprzejmie informuję, iż począwszy od dnia 7 maja 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 730 do 1400. Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Olsztyn CUP szczęśliwy dla mszańskich taekwondzistów

06/12/2016, dodał: Magda Polańska czytano: 3143 razy
W dniach 3-4 grudnia, w Olsztynie, odbyły się ostatnie zawody w Taekwondo Olimpijskim Puchar Polski Olsztyn Cup 2016.

UKS KORYO reprezentowała w nich mocna drużyna, która składała się z czterech grup wiekowych: młodzik, kadet, junior i młodzieżowiec. Poszczególni juniorzy, którzy na co dzień startują w „juniorze” mogli spróbować swoich sił startując w „młodzieżowcu” rozgrywanym w drugim dniu zawodów.

W kategorii junior i młodzieżowiec złoty medal wywalczyli: Patrycja Kornaś i Mateusz Szczęsnowski. Nie mieli sobie równych w swoich kategoriach wagowych. Srebro z młodzieżówki i brąz z juniorów zdobył Kacper Piaskowy.

W kategorii kadet srebrny medal przypadł Karolinie Szczęsnowskiej. Z brązowym medalem z zawodów wrócili: Gal Małgorzata i Wiktor Pajdzik. W młodziku brązowy medal wywalczyła Julia Chlipała.

Po wyrównanych walkach do strefy medalowej nie udało się dostać Jaworskiemu Patrykowi, Jaworskiemu Kamilowi, Woźniak Alicji, Raś Karolinie, Maksymilianowi Śmieszkowi, Klaudii Kujacz i Oskarowi Pilchowi.

Doświadczenie, które którzy młodzi zawodnicy zdobyli w tych zmaganiach na pewno zaprocentuje w styczniowym turnieju.

Serdeczne gratulacje dla całego zespołu!