Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Taekwondziści znowu triumfują

27/03/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 2948 razy
W dniach 25-26 marca b.r. rozegrany został Międzynarodowy Turniej Taekwondo Olimpijskiego Puchar Polski Bydgoszcz Cup 2017

W zawodach wzięło udział 700 zawodników z Irlandii, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i przede wszystkim Polski, a wśród nich mocna reprezentacja UKS KORYO Mszana Dolna. Zagórzański klub startował we wszystkich grupach wiekowych: młodzik, kadet, junior i młodzieżowiec.

Złoty medal podczas tych zawodów zdobyli: Mateusz Szczęsnowski, Karolina Szczesnowska i Izabela Majerczyk; srebro trafiło do Patrycji Kornaś i Oskara Pilcha, a brąz do Wiktora Pajdzika, Małgorzaty Gal, Kamila Jaworskiego, Julii Chlipały i Maksymiliana Śmieszka.  V miejsce wywalczyli: Klaudia Kujacz, Ewelina Głowacz, Alicja  Woźniak, Patryk Jaworski, Kacper Piaskowy, Karolina Raś i Żaneta Wesołowska.

Składam serdeczne gratulacje wszystkim zawodnikom za wysokie wyniki sportowe oraz godne reprezentowanie Województwa Małopolskiego na zawodach krajowych – podkreśla trener mszańskich taekwondzistów. Przekazuję również podziękowania  dla Urzędu Gminy Mszana Dolna za pomoc i wsparcie UKS KORYO Mszana Dolna.