z ostatniej chwili
W dniach 3 i 4 kwietnia 2024 r. biuro ewidencji ludności w Urzędzie Gminy Mszana Dolna z powodów organizacyjnych, czynne będzie w godzinach od 7:30 do godziny 12:00, a w dniu 5 kwietnia 2024 r. biuro będzie nieczynne. Wójt Gminy Mszana Dolna informuje, że w dniu 29 marca (Wielki Piątek) 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie nieczynny Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

Puchar Świata w Taekwondo Olimpijskim - XXIV Polish Open - XX Warsaw Cup

19/09/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 3946 razy
W dniach 16 i 17 września b.r. w Hali Torwar zawodnicy z całego świata walczyli w turnieju Pucharu Świata rangi G1 Polish Open - Warsaw Cup.

Na 8 matach zaprezentowało się 1050 taekwondzistów z 42 krajów. Zawodnicy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych – senior, junior, kadet; łącznie w 56 kategoriach wagowych.

W zawodach światowej rangi nie zabrakło zawodników UKS KORYO Mszana Dolna. W zmaganiach udział wzięli: Patrycja Kornaś, Kacper Piaskowy, Karolina Szczęsnowska i Mateusz Szczęsnowski.

Po bardzo zaciętym pojedynku o strefę medalową Patrycja Kornaś uległa nieznacznie na punkty dobrze dysponowanej Niemce, która wygrała kategorię wagową. Ostatecznie Patrycja uplasowała się na V miejscu w zawodach Pucharu Świata.

Mateusz Szczęsnowski,  po wygraniu dwóch bardzo ciężkich pojedynków z Grekiem i reprezentantem Izraela, również nieznacznie na punkty uległ zawodnikowi z Reprezentacji Belgi, który bardzo wysoko wygrał półfinał i finał. Mateusz Szczęsnowski z zawodów PŚ wrócił z V miejscem.

Kacper Piaskowy oraz Karolina Szczęsnowska przegrali swoje pierwsze walki.

Gratulacje dla wszystkich za determinację oraz walkę do końca – podkreśla trener UKS KORYO Mszana Dolna. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami na świecie będzie procentowało w najbliższych zawodach. Dziękujemy wszystkim za kciuki oraz mocny doping. Wracamy do pracy jeszcze mocniej zdeterminowani.